تاریخ آخرین ویرایش: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

حقوق و قوانین:

 1. خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت تهران لیتمن است و دارای پیگرد قانونی میباشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت تهران لیتمن برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.
 2. اطلاعات موجود در سایت تهران لیتمن از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.
 3. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 4. تهران لیتمن به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
 5. سایت تهران لیتمن از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.
 6. در سایت تهران لیتمن، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده اند.
 7. اصالت، سلامت و کیفیت گوشی پزشکی بطور کامل تضمین می‌گردد. در صورت اثبات عدم اصالت گوشی، با احترام وجه پرداختی عودت داده می‌شود.
 8. ارسال سفارشات طبق زمان‌بندی درج شده در سایت انجام می‌شود. لطفاً از تماس با پشتیبانی مجموعه برای پیگیری سفارش قبل از زمان مقرر خودداری بفرمایید.
 9. طبق قوانین سایت، هزینه ارسال سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان رایگان است و به سفارشات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان، ۲۵ هزار تومان هزینه ارسال اضافه می‌گردد و این هزینه درفاکتور قید می‌گردد.
 10. تهران لیتمن تمام سفارشات را به ترتیب اولویت و طبق زمان‌بندی مندرج در سایت ارسال می‌کند. امکان ارسال خارج از نوبت سفارشات به دلیل کادوی تولد و … وجود ندارد.
 11. در صورت نیاز به تغییر آدرس حتما با شماره تلفن‌های مجموعه تماس بگیرید تا فاکتور جدید صادر شود. ملاک مجموعه برای ارسال، آدرس درج شده در فاکتور است و لاغیر.
 12. نصب اپلیکیشن آموزشی لیتمن جهت استفاده از محتواهای آموزشی غنیّ آن توصیه می‌گردد امّا تهران لیتمن هیچگونه مسئولیتی در قبال این اپلیکیشن ندارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در نصب / ثبت نام در این اپلیکیشن می‌توانید با [تیم برنامه نویس اپلیکیشن | پشتیبانی فیس‌بوک لیتمن | نمایندگی ۳M در ترکیه | نمایندگی ۳M در امارات متحده عربی] در ارتباط باشید.
 13. امکان مرجوعی گوشی‌های پزشکی که حک اسم روی آن‌ها انجام شده است وجود ندارد. این سفارشات تنها در صورت اصل نبودن محصول یا وجود ایراد فنی یا نقص در لوازم محصول قابل الغاء هستند.
 14. حک اسم لیزری با دقت بالا، کمترین خطای تایپی و بدون آسیب به گوشی انجام خواهد شد. تهران لیتمن در صورت آسیب به بدنه گوشی مسئولیت تعویض گوشی را می‌پذیرد.