راهنمای گوشی‌ها

دیافراگم قابل تنظیم به کاربران اجازه می‌دهد که فرکانس‌های بالا و پایین را با تغییر میزان فشار اعمال شده روی قطعهٔ سینه‌ای سمع کنند. دیگر نیازی به برداشتن گوشی از روی بدن بیمار، تنظیم گوشی روی حالت بل و دوباره قرار دادن قطعهٔ سینه‌ای نیست. فقط کافی‌ست میزان فشار دست خود روی قطعهٔ سینه‌ای را تنظیم کنید.

استتوسکوپ‌های مستر کاردیولوژی برترین تکنولوژی گوشی‌های پزشکی غیردیجیتال لیتمن محسوب می‌شوند. این گوشی‌ها ساخت ایالات متحدهٔ آمریکا هستند و بیشتر بخش‌هایش توسط دست سرهم می‌شود. کیفیت طراحی برای شما بهترین وضوح صدا (مخصوصاً برای فرکانس‌های پایین) به ارمغان می‌آورد. همچنین این گوشی‌ها ۵ سال گارانتی دارند.

اگر احساس می‌کنید هرچیزی را که باید سمع کنید را نمی‌شنوید، مستر کاردیولوژی با بهترین کیفیت سمع مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

همراه با گوشی پزشکی لیتمن مستر کاردیولوژی آداپتوری عرضه می‌شود که به قطعهٔ سینه‌ای متصل شده و می‌توان از آن‌ها برای سمع‌های خاص استفاده کرد. این آداپتور به هیچ وجه کیفیت و وضوح صدای استتوسکوپ را تغییر نمی‌دهند.

تهران لیتمن سوالات متداول

سوالات عمومی

فروشگاه تهران لیتمن دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صمت و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی نام آدرس تایید شده مسئول فروشگاه برای شما به نمایش در می آید. همچنین تهران لیتمن از درگاه پرداخت آنلاین نکست پی استفاده می کند که قابلیت استرداد وجه در صورت شکایت از فروشنده به شما می دهد.

خیر؛ سفارشات تنها از طریق وبسایت دریافت می‌شود.

به طور معمول کمتر از ۱۰ روز کاری طول می‌کشد تا گوشی از دبی به ایران منتقل شود. گوشی پس از انجام حک اسم از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

بله! برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.

بله برای برخی رنگ های پرفروش گوشی آماده تحویل موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۹۱٫۴۹۰٫۳۳۶۴ تماس بگیرید.

شما می توانید از سیستم همکاری در فروش ما برای بازاریابی و کسب درآمد استفاده بفرمایید. برای همکاری در زمینه های دیگر می توانید با شماره تلفن ۰۹۹۱٫۴۹۰٫۳۳۶۴ تماس حاصل بفرمایید.

با توجه به اینکه نرخ ارز مداوم درحال تغییر است و ما برای تحویل گرفتن گوشی مجبور به پرداخت هزینه شیپینگ و گمرک و … هستیم؛ کل هزینه سفارش گوشی هنگام ثبت سفارش دریافت می‌شود.