راهنمای گوشی‌ها

دیافراگم قابل تنظیم به کاربران اجازه می‌دهد که فرکانس‌های بالا و پایین را با تغییر میزان فشار اعمال شده روی قطعهٔ سینه‌ای سمع کنند. دیگر نیازی به برداشتن گوشی از روی بدن بیمار، تنظیم گوشی روی حالت بل و دوباره قرار دادن قطعهٔ سینه‌ای نیست. فقط کافی‌ست میزان فشار دست خود روی قطعهٔ سینه‌ای را تنظیم کنید.

استتوسکوپ‌های مستر کاردیولوژی برترین تکنولوژی گوشی‌های پزشکی غیردیجیتال لیتمن محسوب می‌شوند. این گوشی‌ها ساخت ایالات متحدهٔ آمریکا هستند و بیشتر بخش‌هایش توسط دست سرهم می‌شود. کیفیت طراحی برای شما بهترین وضوح صدا (مخصوصاً برای فرکانس‌های پایین) به ارمغان می‌آورد. همچنین این گوشی‌ها ۵ سال گارانتی دارند.

اگر احساس می‌کنید هرچیزی را که باید سمع کنید را نمی‌شنوید، مستر کاردیولوژی با بهترین کیفیت سمع مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

همراه با گوشی پزشکی لیتمن مستر کاردیولوژی آداپتوری عرضه می‌شود که به قطعهٔ سینه‌ای متصل شده و می‌توان از آن‌ها برای سمع‌های خاص استفاده کرد. این آداپتور به هیچ وجه کیفیت و وضوح صدای استتوسکوپ را تغییر نمی‌دهند.

تهران لیتمن سوالات متداول

سوالات عمومی

فروشگاه تهران لیتمن دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صمت و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی نام آدرس تایید شده مسئول فروشگاه برای شما به نمایش در می آید. همچنین تهران لیتمن از درگاه پرداخت آنلاین نکست پی استفاده می کند که قابلیت استرداد وجه در صورت شکایت از فروشنده به شما می دهد.

خیر؛ سفارشات تنها از طریق وبسایت دریافت می‌شود.

زمان تقریبی ارسال هر محصول در صفحه محصول درج شده است. البته چند روز تاخیر به علت مشکلات واردات برای برخی از رنگ‌های خاص طبیعی است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. این اطمینان وجود دارد که در صورت تاخیر در ارسال سفارش، امکان درخواست عودت کامل وجه پرداختی شما وجود دارد.

بله! برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.

بله برای برخی رنگ های پرفروش گوشی آماده تحویل موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۹۱٫۴۹۰٫۳۳۶۴ تماس بگیرید.

شما می توانید از سیستم همکاری در فروش ما برای بازاریابی و کسب درآمد استفاده بفرمایید. برای همکاری در زمینه های دیگر می توانید با شماره تلفن ۰۹۹۱٫۴۹۰٫۳۳۶۴ تماس حاصل بفرمایید.

فعلا برای سفارشات با مقصد استان تهران این امکان فراهم است و به زودی در سراسر کشور فعال خواهد شد. توجه بفرمایید در این روش پرداخت امکان حک اسم لیزری روی گوشی شما وجود ندارد و درصورت تمایل می‌توانید پس از دریافت گوشی خود جهت حک اسم لیزری با هزینه جداگانه درخواست بدهید.

پس از خریداری فیلم‌های آموزشی، فایل‌های مربوطه به اکانت گوگل درایو شما ارسال خواهد شد. این فایل‌ها با شما Share می‌شوند و صرفا دسترسی جهت دانلود آن‌ها به شما داده می‌شود و هیچگونه فضایی از اکانت شما را اشغال نخواهند کرد. ارسال فایل‌ها حداکثر ظرف ۲۴ ساعت انجام می‌شود و نیازی به پیگیری از پشتیبانی قبل از ۲۴ ساعت نمی‌باشد.